fb
Kosky
Kosky
Kosky
Kosky

Aktuality

Ukončujeme sezonu 2011

01.10.2011

Tak jako každý rok i letos to nebylo špatné,počasí nám opět přálo,nová třeboňská kapela to rozjela a hlady také nikdo neumřel.smiley

Výherci dětské výtvarné soutěže

30.09.2007

A máme tu definitivní výherce v soutěži Moje nejmilejší hračka: v červnu jsme vybrali obrázek od malé Lindy Špringinsfeldové (3) z Kostic, která nakreslila, jak se houpe na houpajdě na Koskách (hned vedle domečku se sovou :-) a v červenci zvítězila látková panenka v pruhovaném tričku od autorky Terezky Vojtěchové (11) z Třemošnice. Srpen byl ve znamení dvou překrásných obrázků sourozenců Spálenkových - Matěje (8) a Terezky (6). Naše velká rodinná pirátská hra na závěr sezóny v areálu Na Koskách byla námětem pro obrázek Janičky Černé (6), která do detailů vypodobnila pirátskou loď i s pirátem vykukujícím v podpalubí! Všem malým autorům věnovala krásné hračky společnost Dětský ráj, náš letošní partner výtvarné soutěže. Blahopřejeme!

Rodinné skotačení

29.09.2007

Srdečně Vás zveme na zábavný den v areálu Na Koskách, který proběhne v sobotu 29. září 2007 u příležitosti zakončení letní sezóny (ach jo, to léto zas tak rychle uběhlo :-). Co jsme pro vás připravili? Zábavnou dobrodružnou hru pro celou rodinu, výtvarnou dílnu pro děti, lanové aktivity, cyklo výlet za bizony a večer budeme pít dobré pivo, zpívat s živou muzikou, opékat buřty na ohni, klábosit... prostě pohodička. Registrujte se na info@kosky.cz. Těšíme se na vás!

Anketa 2006

01.10.2006

Čas letí jako šílený a ani se nechce uvěřit, že je tady konec léta a s ním uplynula i letošní sezóna na Koskách. Užili jsme si všeho vrchovatě - psí zimy i tropických veder, hub, které na sebe nechaly dlouho čekat, otravných komárů a všech novinek v areálu, které jste v naprosté většině přivítali s radostí (jak nám prozradily výsledky naší ankety :-). A co to bylo především? Nové sezení u kuchyňky, novoty na dětském hřišťátku, cyklopůjčovna s bohatou nabídkou, programy pro děti s baby clubem, Robertovy pochutiny v hospůdce a hlavně - zůstal tu klídek a pohodička, což je nejvíc super... Poslední sobotu v září jsme se opět sešli vzdát hold závěru letošní sezóny a při té příležitosti jsme zrekapitulovali vaše poctivě vyplněné anketní lístky, které jsme hned a rádi slosovali o ceny. Jak dopadla rekapitulace hodnocení areálu? Získali jsme od vás tu nejvyšší možnou známku - jedničku, což nás nadouvá pýchou a pokud se objevila kritika na dotažení některých věcí, dejte nám čas, v příštím roce budeme pokračovat v další etapě obnovy areálu v takovém rozsahu, v jakém nám to bude umožněno. A jak dopadlo losování o ceny? VÝHERCI ANKETY 2006: 1. Karel Krajčír, Praha 6... 2. Andrea Vaněčková, Praha 6... 3. Miroslav Štancl, Praha 4... 4. Marcela Nováková, Praha 4... 5. Jiřina Vrbová, Praha 4... 6. Ilona Puchmeltrová, Praha-západ... 7. Petr Mandík, Praha 5... 8. Ladislav Felbáb, Praha 4... 9. Eliška Štanclová, Praha 4... 10. Eva Fliegerová, Praha 4. Samí Pražáci, je to vůbec možný? :-) Děkujeme vám, byli jste príma a už teď se na vás těšíme v roce 2007. Mějte hezkou zimu a sluníčko v duši :-).

Grilování a slosování Ankety 2005

24.09.2005

Poslední letošní víkend jsme se sjeli na rozlučku se sezónou a oslavili to jaksepatří :) Grilovalo se selátko, slunce ukázkově pálilo, na obloze azuro a byli i tací, kdo smočili kůži v nedaleké pískovně. Večer jsme se sešli v hospůdce, losovali výherce Ankety a zpívali s kytarou... Bylo to fajn. A kdo vlastně vyhrál? Přehled cen a jejich výherců najdete na této stránce v aktualitě o soutěžích. Kolik jsme registrovali anketních lístků? 266, což je už velmi pěkné číslo! A co nám hosté vzkázali prostřednictvím Ankety? Dovybavit zadní chatky ledničkami a varnými konvicemi, opravit sruby - vyřešit zde vodu, dřez, wc a zásuvky. Je zájem o programy - celá čtvrtina hostů uvítá muziku u ohně, dalším favoritem jsou programy pro děti (20%)a sportovní turnaje (11%). Třetině lidí chybí kulečník ve společenské místnosti a uvítali by víc stolních her. Naplňuje nás optimismem, že kritiku tentokrát odnesli komáři a převážné většině lidí se u nás víc líbilo než nelíbilo (83%). Je to zásluha hlavně našich vlídných správců - manželů Chaloupkových, jim patří dík především :) A pak už si jen přejeme, aby se nám příští léto vydařilo stejně dobře jako to letošní

Léto Na Koskách

22.07.2005

Občas pršelo, občas ne, pár dní byly tropy k nevydržení a houby rostly o sto šest. Přijela k nám spousta nových lidí a celé prázdniny jsme byli naplněni až do posledního pokojíku ve srubu, což je skvělé! Líbily se nové sociálky, zázemí pro děti, nová společenská, kam se dá schovat před deštěm a hlavně si všichni pochvalovali: "Jo, pohoda... klídek...". A o tom to je :). A o tom to vždycky bude. Protože tenhle areál bude takový, jaký si ho přejete mít. Vy, naši hosté.

Sraz Citroen clubu

20.06.2005

Majitelé a příznivci vozů Citroen se k nám sjeli o posledním víkendu před prázdninami - 24.-26. června 2005. A bylo se na co koukat! Mimochodem - víte, že Citroen (sitro-en) je značka automobilů vyráběných ve Francii od roku 1919 a vyznačují se originální konstrukcí, předním náhonem a samonosnou karosérií, zavedenou poprvé na světě roku 1934? Více povídání a fotek najdete na www.citroenclub.wz.cz

Svatba pod širým nebem

20.06.2005

1. novomanželé v historii areálu byli oddáni přímo NA KOSKÁCH !!! Stalo se v pátek 17. června 2005 v pravé poledne :) a bylo to super. BLAHOPŘEJEME!

Soutěže o ceny pro naše hosty

14.05.2005

ANKETA 2005 NAKRESLI OBRÁZEK A MŮŽEŠ VYHRÁT HRAčKUCeny věnoval: http://www.rumburak.cz NEJLEPŠÍ FOTKA Z MOJÍ DOVOLENÉ

Anketa 2004 - Vyhlášení vítězů slosování o ceny

01.01.2009

Tak jsme se sjeli na poslední zářijový víkend do areálu Na Koskách a zrovna byla zima jako v tý nejstrašlivější morně, takže se nikdo ani moc nedivil, že dost lidiček svůj víkendový pobyt rušilo a jen ty nejotrlejší povahy a skalní příznivci nepodlehli meteorologické panice. PŘESTO NÁS BYLA PLNÁ HOSPŮDKA, HRÁLO SE NA KYTARU A ZPÍVALO AŽ DO RÁNA! Děkujeme všem příznivcům, kteří se zúčastnili naší první společné akce v NOVÉ HISTORII areálu NA KOSKÁCH. Akce se povedla a bylo nám s vámi moc příjemno! :)