fb
Baby-club

Servis pro děti

Co nabízíme pro naše nejmenší hosty?

Zdarma Vám zapůjčíme kočárek, jídelní židličku, nočník, skládací cestovní postýlku vč. peřinek a povlečení, plastové nádobí a příbory, dále můžete využít přebalovací pult a vaničku na koupání nejmenších. Věci si lze půjčit u správce areálu během Vašeho pobytu. Chcete-li mít jistotu, že vše budete mít skutečně k dispozici, objednejte si dětské věci již během rezervace pobytu.

Venkovní zábava: houpačka se skluzavkou - basket koš - pískoviště se spoustou báboviček a dalších hraček - tabule a křídy - nafukovací bazének - vodní hračky a jiné bláznivosti do vody -  pohybovadla: koloběžky, tříkolky, odstrkovadla - hry: míče, líný tenis, badmington, ping-pong, petanque.

A když prší: tak je nejlépe v herně... v dětském koutku je velká skluzavka Smoby - houpadla, hopsadla a skákadla - kočárky, panenky, plyšáci - auta, míče, stavebnice - povalovací polštářový koutek na čtení pohádek - koutek na kreslení a malování - knihovna s dětskými tituly (pohádky i časopisy). A protože jsme tu jako jedna rodina, každý si po sobě uklízí vše rozházené. Nejen hračky v herně. Děkujeme!