fb
Kosky
Kosky
Kosky
Kosky

Ubytování Třeboňsko - Kempy jižní Čechy

Pokud jste ještě nenavštívili jižní Čechy a rádi byste se ubytovali v kempu, například na Třeboňsku, je ten pravý čas tuto nádhernou destinaci poznat a užít si zde skvělou dovolenou.

Areál Kosky – Kempy jižní Čechy

Kemp Kosky se nachází v zachovalé rybnikářské krajině v jižních Čechách a nabízí neobyčejné ubytování na Třeboňsku ležící mezi dvěma městy a to mezi Třeboní a Suchdolem nad Lužnicí. Poblíž se nachází malebná vesnička jménem Hamr, kterou protéká Koštěnický potok. Od vesničky je rekreační areál Kosky vzdálený tři kilometry a je obklopen hustými lesy. Blízko rekreačního areálu teče řeka Lužnice, kde se návštěvníci v letních dnech rádi osvěžují. Pokud si chcete naplno užít zdejší ojedinělou přírodu a okolní lesy se vzácnou faunou je kemp Kosky ideální destinací pro Vaši dovolenou v jižních Čechách.

Ubytování Třeboňsko

Ubytování v rekreačním areálu Kosky je postaveno v dřevěném přírodním stylu. Kemp Kosky má otevřený prostor, který je navržen tak, aby měl každý návštěvník svůj prostor a mohl si tak naplno vychutnat dovolenou v jižních Čechách. V areálu je postaveno 14 čtyřlůžkových chatek, které jsou vybaveny základním příslušenstvím. Kempu Kosky ale dominují 2 velké sruby s bezbariérovým přístupem a pro velké rodiny či party nabízíme apartmán s šesti lůžky, kuchyní a vlastním příslušenstvím. Rekreanti, kteří chtějí být ubytování v chatkách, mohou využívat společnou kuchyň s jídelnou, kde si mohou uvařit libovolné jídlo. A protože chceme, aby si návštěvníci své ubytování na Třeboňsku naplno užili a vychutnali, vybavili jsme společnou kuchyň varnou deskou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a horkovzdušnou troubou. Pro větší pohodlí a soukromí má každá chatka svou lednici a kuchyňské vybavení.  Samozřejmostí rekreačního areálu Kosky je venkovní posezení před každou s nabízených variant ubytování, kde si můžete v klidu vychutnat společné stolování na čerstvém vzduchu, ale i společnou zábavu v rodinném kruhu.

Pokud nechcete svůj drahocenný čas trávit vařením, můžete se stravovat a občerstvovat v naší restauraci. Objednat si lze polopenzi, snídaně, večeře a dětská menu. Po dohodě zajišťujeme svatby, rauty, firemní akce a také různé oslavy.

Součástí areálu je parkování, kompletně zrekonstruované sociální zařízení (WC, sprchy, umývárny, vše s bezbariérovým přístupem) kde můžete udržovat pravidelnou hygienu. Vedle naleznete recepci a správu, kde se na nás můžete obrátit s jakýmkoli dotazem, rádi pomůžeme i s jakýmkoli problémem a rádi doporučíme tipy na výlety. Chceme, abyste si ubytování na Třeboňsku naplno užili, proto můžete využít hřiště, kde si můžete zahrát různé sportovní a společenské hry, jako například badminton, líný tenis, petangue různé další aktivní hry. Pro děti máme vybudované dětské hřiště a pískoviště. Rádi dětem postavíme venkovní stan a zapůjčíme hračky.

Pokud tedy hledáte ubytování na Třeboňsku a chcete si vychutnat dovolenou v jižních Čechách, je kemp Kosky ideálním řešením za příznivou cenu, odměnou Vám bude určitě mnoho zážitků.